Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Changzhou speed reducer machine Co., Ltd

dobra jakość Zawór obrotowy wysokiego ciśnienia na sprzedaż
dobra jakość Zawór obrotowy wysokiego ciśnienia na sprzedaż
Miałem szczęście odwiedzić Twoją firmę i zobaczyłem fabrykę, którą dalej ulepszasz. Standard linii produkcyjnej jest szybki i mam nadzieję współpracować następnym razem.

—— Lilia

Im Online Czat teraz

Changzhou speed reducer machine Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7
Changzhou speed reducer machine Co., Ltd Changzhou speed reducer machine Co., Ltd Changzhou speed reducer machine Co., Ltd Changzhou speed reducer machine Co., Ltd Changzhou speed reducer machine Co., Ltd Changzhou speed reducer machine Co., Ltd Changzhou speed reducer machine Co., Ltd
Firma testowanie przyrządów Proces produkcyjny Casting production Nadzór produkcji Wizyta klienta Opakowanie transportowe

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Importer
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : DFSPEED
Ilość pracowników : 100~300
Coroczne wyprzedaże : 10000000-60000000
Rok założenia : 1998
pc Export : 80% - 90%
Reduktor prędkości Changzhou Co., Ltd. (fabryka ta nazywała się fabryka mechaników redukujących prędkość wschodnią), została założona w 1997 roku w mieście chińskiej maszyny redukującej prędkość.


Aby sprostać wymaganiom klientów i własnym potrzebom rozwojowym, w 2017 r. Założyliśmy kolejną firmę w Jiangsu, zwaną Changzhou Speed ​​Reductioner Co., Ltd. Nowa firma zajmowała 20 akrów, aby nasi klienci mogli świadczyć bardziej doskonałe usługi za granicą. Specjalizujemy się w produkcji reduktorów i zaworów obrotowych śluzy, obecnie zatrudnia 59 osób (w tym inżynierii i personelu technicznego 15 osób, 8 pracowników kontroli jakości), mają pewną konstrukcję, zdolność do produkcji precyzyjnej. Nasza firma eastablishied zapewnienia jakości system od projektowania, opracowywania, produkcji, instalacji i serwisu, Wykonywanie "pierwszej jakości, prestiż jest najwyższy", nasze produkty zostały wywiezione do Anglii, Korei, Arabii Saudyjskiej i zyskały dobrą reputację wśród naszych klientów.


Reduktor prędkości Changzhou Co., Ltd. - Factory

Polityka zarządzania: W mojej firmie wysoka jakość, wysoka wydajność, wysoki poziom usług i rozsądna polityka cenowa

Reduktor prędkości Changzhou Co., Ltd. - Wyposażenie

Reduktor prędkości Changzhou Co., Ltd. - Zapasy

Reduktor jest niezależnym komponentem składającym się z przekładni zębatej, napędu ślimakowego i przekładni ślimakowej zamkniętej w sztywnej obudowie. Jest często używany jako przekładnia opóźniająca między oryginalną i działającą maszyną. Odpowiednia prędkość i moment obrotowy między napędem głównym a pracującą maszyną lub siłownikiem są szeroko stosowane w nowoczesnych maszynach.

Jest również znany jako zawór obrotowy, blokada powietrzna, zrzut typu gwiazda i tak dalej. Składa się z kilku wirników łopat, skorupy, uszczelki, reduktora, silnika i tak dalej. Gdy materiał górnego silosu zostanie zrzucony na wagę, wypełnia się przestrzeń łopaty wirnika i obraca się z ostrzem do dolnego wylotu. Może być dostarczany w sposób ciągły (bez obciążenia).


Wentylator zamykający może odgrywać rolę zamykania powietrza i blokowania gazu w pneumatycznym systemie przenoszenia. Dzięki małemu obrotowi wirnika i niewielkiemu odstępowi między wirnikiem a wewnętrznym wgłębieniem płaszcza, skutecznie zapobiega się przepływowi gazu i zapewniona jest stabilność ciśnienia w układzie oraz normalne odprowadzanie materiału. Jest to zatem ważna część transportu gazu pod wysokim ciśnieniem w stanie kontrolnym. Wentylator wyłączający służy jako wyładowarka do bunkra w systemie gromadzenia materiału. Jest szczególnie odpowiedni do oddzielania proszku od małych cząstek w procesie ssania dodatniego i ujemnego.

Reduktor prędkości Changzhou Co., Ltd. --Cuotomer Visit

Reduktor prędkości Changzhou Co., Ltd. - Certyfikacja

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!!!

Szczegóły kontaktu
Changzhou speed reducer machine Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Jack

Tel: +8613861154901

Faks: 86-519-86354070

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)